Stoisz przed jedną z najważniejszych decyzji w życiu, jaką jest budowa domu? Bez względu na to czy mieszkasz we Wrocławiu, w Warszawie, Gdańsku czy małej miejscowości gdzieś na Podlasiu – czeka Cię szereg trudnych wyborów i wiele rozterek. Są one związane z zakupem odpowiedniej działki, następnie projektu, wyboru technologii budowlanej, wreszcie sposobu wykończenia oraz urządzenia wnętrz. Czy jesteś gotowy na te wyzwania?

JW Budownictwo to doświadczona firma budowlana Wrocław, która ma na swoim koncie tysiące metrów kwadratowych wybudowanych w technologii tradycyjnej i nie tylko. Naszą specjalnością jest budowa domów z keramzytu. Prefabrykowane konstrukcje stają się obecnie jednymi z najbardziej popularnych, chętnie wybieranych przez inwestorów z całej Polski i Europy. Nic dziwnego, ponieważ domy z keramzytu Wrocław posiadają wiele zalet, o których przeczytasz w dalszej części tekstu.

Współpracujemy z inwestorami prywatnymi oraz firmami. Coraz częściej naszymi klientami są deweloperzy, ale my sami także stawiamy obiekty przeznaczone na sprzedaż. Zachęcamy do śledzenia aktualnych oraz planowanych inwestycji. Z kolei w zakładce „realizacje” znajdziesz nasze dotychczasowe prace, a wśród nich obiekty mieszkalne tradycyjne i nowoczesne. Jesteśmy pewni, że zarówno na naszej stronie jak i podczas rozmowy ze specjalistą JW Budownictwo odnajdziesz wiele inspiracji i zechcesz wcielić je w życie. Budowa domów pod klucz Wrocław, dzięki współpracy z nami już nigdy nie będzie kojarzone z długim i żmudnym procesem – teraz stanie się przyjemnością. Czasem tylko kilka miesięcy dzieli inwestora, który właśnie sfinalizował zakup działki, od momentu, gdy będzie mógł podziwiać swój dom. To zasługa nowoczesnej i ekspresowej technologii modułowej, czyli budowy z prefabrykatów keramzytowych.

 

BUDOWA DOMÓW Z KERAMZYTU

Zajmujemy się budową domów z keramzytu, które obecnie można spotkać w dużych miastach jak Wrocław i mniejszych miejscowościach. Domy z keramzytu Śląsk są cenione w Polsce i wielu krajach Europy. Keramzyt, który powstaje z wypalonych kuleczek gliny, wykazuje bardzo dobre właściwości akustyczne i termoizolacyjne. Dzięki czemu budowa domów Wrocław jest nie tylko opłacalna, szybka, ale również ekologiczna. Finalnie, mikroklimat panujący we wnętrzu jest zbliżony do tego, panującego w budynkach murowanych.

Budowa domów we Wrocławiu

Kompleksowa budowa domów Wrocław i technologia, z jakiej korzystamy, pozwala na realizację rozmaitych projektów architektonicznych, ponieważ cechuje się:

 • brakiem ograniczeń konstrukcyjnych – domy keramzytowe Wrocław mogą być klasycznymi budynkami piętrowymi z poddaszem użytkowym, jak i nowoczesnymi stodołami,
 • ogromną oszczędnością czasu – na plac budowy przyjeżdżają gotowe ściany, które są osadzane na fundamentach, całość jest idealnie wykończona,
 • bardzo dobrymi parametrami po wybudowaniu – ściany mają wysoki wskaźnik termoizolacyjności, są dźwiękoszczelne, odporne na procesy gnilne i wilgoć,
 • bezpieczeństwem – wykorzystanie naturalnych materiałów znacznie poprawia ekologiczność obiektu, co ważne szczególnie dla alergików i małych dzieci.

Ważne jest to, że budowa domów jednorodzinnych Wrocław z tego materiału nie przewiduje etapów mokrych – jesteś niezależny od pogody, nie czekasz kiedy wyschną tynki czy wylewki, lecz od razu płynnie przechodzisz do kolejnych czynności.

 

BUDOWA DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, które są perłami architektury lub po prostu wymarzonym, przytulnym azylem. Bez względu na to, jaki masz pomysł na swoją inwestycję, pomożemy Ci go zrealizować!

JW Budownictwo ma na swoim koncie wiele udanych realizacji na terenie całej Polski. W samych tylko okolicach Wrocławia można obejrzeć wiele obiektów, które powstały z naszym udziałem. W ofercie jest nie tylko stawianie budynków w stanie deweloperskim, ale też budowa domu pod klucz Wrocław i okolice. Taki standard cieszy się obecnie coraz większym uznaniem inwestorów, którzy chcą zaoszczędzić czas i zaangażować do prac tylko jedną firmę. Dzięki temu koszty budowy domu Wrocław są zredukowane, gdyż jedna firma zajmuje się wybudowaniem domu i jego wykończeniem. Zatrudnianie podwykonawców zazwyczaj wiąże się z kłopotliwym dogrywaniem terminów czy rozczarowaniem co do jakości, tempa i wizji przeprowadzanych prac. My zawsze dopasowujemy się do Twoich oczekiwań.

Dlaczego budowa domów Śląsk w naszym wykonaniu to dobre rozwiązanie?

 • pracujemy szybko i terminowo,
 • pomożemy Ci przebrnąć przez każdy etap inwestycji,
 • budowę prowadzą inżynierowie z uprawnieniami budowlanymi z wieloletnim stażem
 • jesteśmy otwarci na różne wizje, pomysły i projekty – obejrzyj naszą galerię, która jest najlepszym dowodem na wszechstronność oraz otwartość przy realizowaniu zleceń,
 • jesteśmy zgraną, godną zaufania ekipą, o czym świadczą wystawione nam referencje,
 • oferujemy konkurencyjne stawki za budowę domów z keramzytu.

Zapraszamy do współpracy z JW Budownictwo – we Wrocławiu jak i w całej Polsce!

BUDOWNICTWO WIELORODZINNE

Budowa domu Wrocław to nie tylko domy jednorodzinne, ale również budownictwo wielorodzinne. Rozmaite czynniki finansowe, ekonomiczne czy logistyczne przesądzają dzisiaj o tym, że sympatią cieszą się obiekty mieszczące wiele mieszkań lub szeregowce. Popularne na powrót stają się bliźniaki, które pozwalają na znaczną redukcję kosztów w związku z zakupem, uzbrojeniem działki, zdobyciem pozwoleń czy wreszcie samą budową domu pod klucz.

Realizujemy budowy domów o różnych metrażach, liczbach kondygnacji, rozwiązaniach architektonicznych. W ofercie są:

 • szeregowce,
 • bliźniaki,
 • apartamentowce.

Budowa domów Wrocław może odbywać się na podstawie projektu dostarczonego przez klienta. Oferujemy także gotowe projekty domów oraz pomoc w doborze projektu tak, aby w pełni odpowiadał ukształtowaniu działki, jej metrażowi oraz ekspozycji, a przede wszystkim, aby był realizacją marzeń inwestora.

BUDOWA DO STANU DEWELOPERSKIEGO

Budowa domu pod klucz Wrocław wydaje się być długa i wymaga od inwestora sporo cierpliwości. Kilka lat czekania na klucze nie musi być standardową procedurą! Zlecając realizację projektu profesjonalnemu wykonawcy, możesz oczekiwać, że czas budowy domu Wrocław zostanie skrócony do minimum, a wysoki standard zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Niesłychanie popularną i polecaną obecnie opcją jest budowa domów pod klucz lub przynajmniej wykończenie do stanu deweloperskiego. Oznacza to, że wprowadzając się, będziesz musiał zadbać tylko o zrobienie posadzek, ścian, sufitów. Prawda, że łatwo i przyjemnie? Z naszą ekipą wykończenie posadzek, ścian, sufitów, klatek schodowych, a nawet przestrzeni wokół obiektu będzie na wysokim poziomie – przygotowujemy teren, aby ekipy wykończeniowe mogły realizować swoje zadania bez jakichkolwiek opóźnień.

Budowa domów we Wrocławiu

Co obejmuje standard deweloperski? Układanie:

 • układanie instalacji elektrycznych, przyłączy wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacji, wentylacji, fotowoltaiki, ogrzewania,
 • wykonanie posadzek,
 • przygotowanie ścian, sufitów i posadzek do dalszych prac wykończeniowych.

Zakres prac ustalamy indywidualnie z inwestorem. Dbamy o spójność, zarówno pod względem użytych materiałów jak i stylu w środku oraz na zewnątrz. Celem budowy domów jest zapewnienie Tobie i Twoim bliskim komfortowych warunków do życia.

KOMPLEKSOWA BUDOWA DOMÓW

Wiesz już, co budujemy i z jakich materiałów korzystamy. Chętnie opowiemy Ci więcej o filozofii i zasadach przyświecających nam w codziennej pracy. To przede wszystkim chęć stworzenia dla naszych klientów komfortowej, ergonomicznej, wykończonej w pożądanym standardzie przestrzeni, która stanie się azylem dla nich i dla ich bliskich.

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na wszystkie potrzeby oferujemy kompleksową budowę domów.

Cały proces, w wyniku którego powstaje nowy dom, obejmuje:

 • pomoc przy załatwieniu formalności, w tym pozwoleń na budowę, a także złożeniu wniosku kredytowego wraz z potrzebnymi dokumentami i załącznikami,
 • organizację całego procesu budowania od momentu wybrania projektu, przez wylanie fundamentów, wykonanie ścian, stropów, dachu, elewacji, stolarki drzwiowej i okiennej, instalacji wewnętrznych, tynków, wylewek i wykończenia, do stanu deweloperskiego
 • przeprowadzenie prac ziemnych i geodezyjnych (badania geotechniczne, podbudowy, izolacje, zbrojenie ław, betonowanie fundamentów),
 • stan surowy zamknięty,
 • stan surowy zamknięty z instalacjami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, fotowoltaicznymi, kotłowniami,
 • stan deweloperski z ociepleniem poddasza, wylewkami i okładzinami,
 • odbiór budynku – inwentaryzacja, złożenie stosownych dokumentów w PINB.

Jest wiele czynności, które trzeba wykonać, aby powstał nowy dom. Zapewniamy Cię jednak, że współpraca z JW Budownictwo w tym zakresie bardzo Cię odciąży – większość obowiązków będzie leżała po naszej stronie. Ty ze spokojem będziesz mógł obserwować postępy prac, a wierz nam, że będą one ekspresowe!

Bez względu na to, czy w planach masz budowę domu ekonomicznego w utrzymaniu, czy marzysz o bajecznej rezydencji – spełnimy Twoje marzenia, bo mamy doświadczenie w realizacji różnych projektów. Wszystkie spotkały się z uznaniem inwestorów, którzy współpracę z nami docenili za terminowość, wysoki poziom obsługi klienta, wysoki poziom zrealizowanych prac, czy wreszcie wiarygodność oraz rzetelność. Tacy jesteśmy.

Budowanie domów jednorodzinnych całorocznych, obiektów idealnych do użytku sezonowego, ale też takich zamieszkiwanych przez kilka rodzin to nie tylko nasza praca, ale też pasja. Szybko przekonasz się o tym, jak bardzo cenimy sobie Twoje zdanie, jak ważne są Twoje potrzeby i jak mocno chcemy zrealizować marzenia Twoje i Twoich bliskich. Zapraszamy do współpracy z JW Budownictwo inwestorów z Wrocławia oraz z całej Polski.