Dom tani w budowie

Do tej pory inwestycja we własną nieruchomość kojarzyła się z bardzo dużym wydatkiem. Tymczasem specjaliści JW Budownictwo udowadniają, że można wybrać dom tani w budowie i cieszyć się jego wysoką funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Jak udaje nam się uzyskać tak dobre parametry? Przede wszystkim udało nam się zoptymalizować projekty cieszące się dużym zainteresowaniem, znajdując rozwiązania konstrukcyjne pozwalające na obniżenie kosztów budowy. Warto dodać, że korzystamy z prefabrykatów, a więc elementów konstrukcyjnych wykonanych z keramzytu. Ściany produkowane w tej technologii są cieńsze (przy bardzo dobrych parametrach izolacji cieplnej i akustycznej), co pozwala uzyskać dodatkową powierzchnię: przy 120 m2 mamy dodatkowe 10m2 powierzchni. . O innych zaletach domów z keramzytu przeczytasz w dalszej części naszego tekstu.

Zachęcamy do współpracy z nami – mamy wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi dokumentacjami i zdjęciami z inwestycji, które znajdziesz na naszej stronie. Naszymi zleceniodawcami są osoby prywatne oraz firmy – na zamówienie stawiamy obiekty biurowe oraz obiekty wielkopowierzchniowe, w tym bliźniaki i szeregówki dla deweloperów. To właśnie od dziesiątek zadowolonych klientów otrzymaliśmy referencje. Pozytywne opinie na temat współpracy z nami to najlepszy dowód na to, że jesteśmy partnerem inwestycyjnym, któremu warto zaufać i powierzyć budowę domu.

Skontaktuj się z nami, aby kupić projekt domu taniego w budowie lub przedstawić nam własny projekt. Jesteśmy otwarci na realizację różnych przedsięwzięć – zarówno komercyjnych, jak i użytkowych czy mieszkalnych. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji inwestycji na piętrówki i domy parterowe tanie w budowie. Niektóre reprezentują tradycyjną architekturę, inne są bardzo nowoczesne, mają nieoczywiste formy, duże przeszklenia oraz energooszczędne rozwiązania.
 

Projekt domu tani w budowie

Wybór odpowiedniego projektu taniego domu to niesłychanie ważny element całej inwestycji. Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą bazę projektów zawierającą różne propozycje. Każda z nich jest dokładnie opisana, dlatego wiesz, jaki dom tani w budowie powstanie w ramach tej inwestycji.

Dom tani w budowie

Do wyboru są rozmaite propozycje np. „Dom z klimatem”, „Dom z melodią”, „Dom z wizją”, „Nowoczesny”. Jeżeli jednak żadna z gotowych ofert nie przypadnie Ci do gustu, możesz przedstawiać nam własny pomysł. Wiele z nich jest inspirowanych projektami dostępnymi w sieci, a nasza ekipa budowlana jest gotowa, by podjąć się realizacji każdego z nich. Pamiętaj, aby wybierając projekty domów tanich kierować się:

 • metrażem i ekspozycją działki, jej kształtem, rodzajem gruntu, na jakim się znajduje, odległością od innych budynków, a także ewentualnymi ograniczeniami oraz możliwościami terenu, regulowanymi przez ustawę z dnia 27 marca 1997 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (dalej p.z.p.) (Dz. U. 2016.778 z dnia 2016.06.04) - miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), decyzją o warunkach zabudowy (WZ),
 • potrzebami swojej rodziny – obecnymi i przyszłymi. Metraż, rozmieszczenie pokojów, dokładne przekroje, rzuty, detale architektoniczne i konstrukcyjne, plany wszystkich instalacji. Na tym etapie możesz wybrać projekt katalogowy, projekt gotowy z naniesionymi zmianami lub zdecydować się na projekt indywidualny,
 • ceną – szczególnie wtedy, gdy na inwestycję masz przewidziany ograniczony budżet, wybierz tani dom. Projekt zakłada rozwiązania, które nie tylko zmniejszą koszty budowy, ale też pozytywnie wpłyną na zredukowanie kosztów późniejszej eksploatacji nieruchomości.

Zobacz, czym charakteryzują się projekty domów tanich w budowie i zobacz, że tak naprawdę wcale nie muszą być one małe czy pozbawione nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Tanie w budowie domy – czym się charakteryzują?

Co sprawia, że na niektóre nieruchomości są bardzo drogie, a inne domy tanie do budowy? Wiele czynników ma na to wpływ, a przede wszystkim:

 • proste bryły – bez wyszukanych wykuszów, balkonów, tarasów, jaskółek, skosów – oszczędna forma doskonale wpisuje się we współczesne architektoniczne trendy. Dlatego popularne i niedrogie jest stawianie domów na planie kwadratu czy prostokąta z prostym dachem,
 • ograniczony metraż – oczywiście, decydując się na tani dom, projekty, które rozważasz nie powinny przekraczać 140 metrów kwadratowych. To całkiem spory metraż, który pozwala Ci na wydzielenie kuchni z jadalnią, salonu, łazienek, a do tego trzech, czterrch pokojów dla domowników, a nawet garderoby. Dom parterowy tani w budowie czy piętrówka? Tak naprawdę możliwości masz bardzo dużo i ograniczony budżet czy mała działka nie muszą przekreślać Twoich marzeń o dużym domu,
 • zastosowanie rozwiązań energooszczędnych – decydując się na nasze projekty domów, tanio i szybko wykończysz obiekty, a potem utrzymasz je bez dużych nakładów finansowych. To przede wszystkim zasługa keramzytu, który odznacza się dobrą termoizolacją, a do tego bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi. Wraz z oknami i drzwiami o optymalnej szczelności, dobrze zaprojektowaną wentylacją mechaniczną i rekuperacją, a może nawet z zainstalowaną fotowoltaiką zyskasz tani dom jednorodzinny.

Dla odczuwalnej redukcji kosztów związanych z budową i utrzymaniem taniego domu, projekty, które przygotowaliśmy w JW Budownictwo zakładają wykorzystanie keramzytu, jako niezwykle ekonomicznego i ekologicznego budulca.

Domy tanie – użyte technologie

JW Budownictwo buduje tanie domy jednorodzinne oraz obiekty wielorodzinne czy biurowe z wykorzystaniem keramzytu. Ta technologia zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Sympatią cieszy się głównie ze względu na niski koszt oraz możliwość ekspresowego wzniesienia nieruchomości. Dzieje się tak dlatego, że gotowe elementy konstrukcyjne wykonane z prefabrykatów są przywożone na plac budowy i osadzane na fundamentach. Następnie wykonywane są izolacje, montowany jest dach, a w otworach instalowane są okna oraz drzwi. Ważne, aby również te produkty, a więc blachówki czy blacha, stolarka i inne elementy wykończenia odpowiadały założeniom budownictwa energooszczędnego. To wszystko razem sprawi, że małe domy tanie w budowie będą też niedrogie w późniejszej eksploatacji.

Dom tani w budowie

Wracając do keramzytu jest to technologia bazująca na materiale budulcowym, jakim są wysuszone kuleczki gliny. Składają się one w ok. 75% z keramzytu, w 15% z piasku i w 10% z cementu, który służy głównie jako spoiwo. Taka mieszanka w odpowiednich proporcjach pozwala na wznoszenie bardzo solidnych ścian o doskonałych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych. Charakteryzuje się:

 • wysoką izolacyjnością termiczną,
 • odpornością na wilgoć i powstające w jej efekcie pleśnie, grzyby, zacieki,
 • wysoką izolacyjnością akustyczną,

Dużą zaletą keramzytu jest fakt, że mogą z niego powstawać konstrukcje w różnych formach. Nie ma żadnych ograniczeń co do ich kształtu, rozmiaru czy sposobu wykończenia. Aby wiernie odzwierciedlić Twoją wizję, musisz przedstawić nam tylko projekt wymarzonego domu, a my przedstawimy Ci ofertę z dokładnym opisem i specyfikacją poszczególnych etapów budowy.

Tani w budowie dom z keramzytu

Warto zdecydować się na modułowy tani w budowie dom z keramzytu, ponieważ:

 • jest on wznoszony bardzo szybko – samo montaż ścian to kwestia dni.
 • powstaje bez udziału etapów mokrych, których przebieg często zależy od warunków atmosferycznych,
 • ściany są idealnie gładkie i przygotowane pod instalacje – nie ma potrzeby bruzdowania
 • ściany przygotowane pod gładzie – nie ma potrzeby kładzenia tynków wewnętrznych,
 • ma ściany nośne o mniejszej grubości – zapewniają one ciszę, komfort i prywatność, a zarazem bardzo stabilnie podtrzymują strop,
 • jest on ekologiczny i bezpieczny w użytkowaniu dla ludzi, nie zagraża środowisku. Ściany z naturalnych materiałów kreują przyjemny mikroklimat bez wilgoci i grzybów, co jest zachętą szczególnie dla alergików.

Jeżeli leży Ci na sercu dobro środowiska, a także chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o potrzeby swoich bliskich, wybierz tani dom do budowy. Ten z keramzytu spełnia wszystkie oczekiwania inwestorów, dlatego specjaliści z JW Budownictwo polecają go szczególnie tam, gdzie budżet na nieruchomość jest ograniczony.

Projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym tanich w budowie

Przeglądając projekty tanich domów z kosztorysem, szybko zauważysz, że do wyboru masz całkiem sporo propozycji. Przede wszystkim nie musisz ograniczać się wyłącznie do jednego stylu architektonicznego czy małego metrażu. Możesz „zaszaleć” i wybrać projekty domów nowoczesnych – tanich w budowie, a zarazem spełniających wszelkie Twoje oczekiwania.

W naszej galerii znajdziesz:

 • dom z poddaszem tani w budowie – poddasze odpowiednio zaizolowane może stwarzać bardzo przyjemny klimat. Panujące tam temperatury są optymalne przez cały rok. Taki obiekt pozwala sporo zaoszczędzić i daje możliwość uzyskania dodatkowych metrów kwadratowych, nie wymagając jednocześnie dużej powierzchni działki.
 • domy parterowe z garażem tanie w budowie – to alternatywa dla obiektów piętrowych, które oferują dużą, otwartą i dobrze skomunikowaną przestrzeń na jednym poziomie. To pozwoli na komfortowe oddzielenie strefy dziennej (użytkowej) od strefy nocnej wypoczynkowej. Z domu można zaprojektować bezpośrednie wyjście do garażu i na taras.

Nie wiesz, które projekty tanich domów w budowie wybrać? Wracając do naszych wcześniejszych rad – sugeruj się nie tylko designem obiektu, ale też możliwościami i ograniczeniami działki. Nie wszędzie da się zmieścić rozległy parterowy obiekt o metrażu 120 metrów. W takim przypadku trzeba zachować odpowiednie odległości od sąsiadów czy drogi, a jest to niemożliwe na działkach długich i wąskich.

Specjaliści JW Budownictwo z przyjemnością doradzą Ci wybór najlepszego projektu wraz z opracowanym kosztorysem.

Domy tanie w budowie z kosztorysem

Dla współczesnego inwestora samo zapewnienie, że wybrał dom tani w budowie to za mało. Obecnie każdy oczekuje, że otrzyma też kosztorys, w którym będą uwzględnione wszystkie ceny za materiały oraz roboczogodziny zatrudnionej ekipy fachowców. To zrozumiałe, że chcesz wiedzieć, jaki będzie przybliżony koszt całej inwestycji. W JW Budownictwo stawiamy na przejrzyste warunki współpracy, dlatego jesteśmy pewni, że żaden dodatkowy koszt czy niespodziewany wydatek nie zaskoczą Cię na etapie budowy.

Kup nasze tanie projekty domów

Zapraszamy do współpracy z JW Budownictwo! Gwarantujemy przejrzyste i uczciwe warunki współpracy. Działamy kompleksowo, tzn., że:

 • kupisz u nas tanie projekty domów lub dostaniesz projekt gratis
 • uzyskasz pomoc w zebraniu i złożeniu odpowiedniej dokumentacji (wniosków o pozwolenie na budowę),
 • uzyskasz wsparcie przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny na finansowanie inwestycji,
 • będziesz miał stały dostęp do porad technicznych, konsultacji z ekspertami,
 • zyskasz jedną, dobrą i rzetelną ekipę do realizacji wszystkich zadań (również tych związanych z wykończeniem pod klucz). nie będziesz musiał szukać podwykonawców, zgrywać terminu wszystkich pracowników, ponosić dodatkowych kosztów,

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz inwestorów, którzy kupują dom tani w budowie, aby potem odsprzedać lub wynająć go z zyskiem. Oferujemy zarówno wznoszenie obiektów mieszkalnych (jedno- i wielorodzinnych), jak i biurowych czy użytkowych. Najpopularniejszą usługą z naszej oferty jest budowa domów do stanu deweloperskiego.

Masz jakiekolwiek pytania dotyczące współpracy z JW Budownictwo? Chcesz zamówić tanie projekty domów z kosztorysami? A może przedstawić nam własny pomysł na swoją przyszłą nieruchomość? Jesteśmy gotowi, aby udać się w każdy zakątek Polski, aby postawić dla Ciebie i Twoich bliskich wymarzony dom. Skontaktuj się, wypełniając formularz online, zadzwoń lub napisz email – postaramy się odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.