Dom z gotowych elementów

Dom czy mieszkanie? To pytanie, które zadaje sobie wielu inwestorów. Nawet ci, decydujący się na inwestycję we własną nieruchomość wolnostojącą zastanawiają się, w jakiej technologii ją postawić, jaki metraż wybrać, na jaki standard sobie pozwolić. Tymczasem odpowiedź często wydaje się prostsza, niż myślisz, a na pewno tańsza niż mógłbyś się spodziewać! Domy modułowe całoroczne Katowice to budynki z gotowych elementów, które może dla Ciebie postawić ekipa JW Budownictwo.

Nasza firma od lat zmienia krajobraz polskiego rynku nieruchomości zarówno w dużych miastach, jak i na prowincjach. Dostarczamy inwestorom rozwiązania, które pozwalają na spełnienie marzenia o własnym domu. Z prefabrykatów powstają niesamowite obiekty jedno- lub wielorodzinne odznaczające się często nowoczesnym designem oraz licznymi udogodnieniami. Realizujemy zarówno projekty tradycyjne, jak i nieco bardziej futurystyczne, ponieważ z udziałem keramzytu niemal nie ma rzeczy niemożliwych!

 

GOTOWE DOMY Z PREFABRYKATÓW KERAMZYTOWYCH

Inwestorom proponujemy gotowe domy modułowe całoroczne z prefabrykatów keramzytowych. To materiał, który jest pozyskiwany z mieszanki wypalanej gliny oraz piasku i cementu. W ten sposób powstaje keramzytobeton, który oferuje bardzo dobre parametry:

  • izolacyjność termiczna na optymalnym poziomie – współczynnik przewodzenia ciepła wynosi ʎ = 0,04 do 0,075 W/mK,
  • wysoka odporność na zawilgocenia, które są bezpośrednią przyczyną grzybów i pleśni, będących zmorą użytkowników obiektów murowanych czy drewnianych,
  • bardzo wysoka dźwiękoszczelność, która sprawia, że do wnętrz nie docierają hałasy z ulicy czy chodnika.

Analizując powyższe cechy keramzytu, szybko można dojść do wniosku, że budulec świetnie sprawdzi się przy wznoszeniu obiektów do użytku całorocznego – zarówno domów mieszkalnych jedno-, jak i wielorodzinnych lub biur.

OBIEKTY I DOMY Z GOTOWYCH ELEMENTÓW – ZALETY

Jeżeli nie wiesz zbyt wiele na temat omawianej przez nas technologii, możesz mieć wątpliwości co do jej stosowania. To zrozumiałe, dlatego specjaliści JW Budownictwo chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją ewentualne niejasności. Tymczasem poniżej znajdziesz kilka najważniejszych argumentów przemawiających za wyborem domów z gotowych elementów. Cennik tych obiektów zależy od kilku czynników – każdy projekt wyceniamy indywidualnie na podstawie kosztorysu. Zazwyczaj jednak niski koszt inwestycji to największa (i pierwsza) zaleta, która skłania inwestorów do wybrania tej, a nie innej technologii budowlanej.

Dom z gotowych elementow

Czym wyróżniają się domy do JW Budownictwo?

Dom z gotowych elementów Śląsk w naszym wykonaniu:

  • jest wznoszony bardzo szybko – sam montaż ścian to kwestia kilku dni
  • jest dokładnym odzwierciedleniem projektu, ponieważ w budownictwie modułowym, które oferujemy, nie ma niemal żadnych barier czy ograniczeń architektonicznych,
  • jest proekologiczny, często również energooszczędny – naturalne materiały nie ingerują w środowisko naturalne, są bezpieczne dla ludzi,
  • nie przewiduje etapu mokrego, czyli jego budowa nie przeciąga się w razie gorszych warunków atmosferycznych,
  • ściany są idealnie gładkie i przygotowane pod instalacje – nie ma potrzeby bruzdowania
  • ściany przygotowane pod gładzie – nie ma potrzeby kładzenia tynków wewnętrznych,
  • ma ściany nośne o mniejszej grubości – zapewniają one ciszę, komfort i prywatność, a zarazem bardzo stabilnie podtrzymują strop.

Jak widzisz, jest wiele argumentów, przemawiających za tym, żeby wybierać domy z gotowych elementów. Cena tych nieruchomości również jest jednym z nich!

CENY DOMÓW Z GOTOWYCH ELEMENTÓW

Domy z keramzytu Śląsk to rozwiązanie wpływające na obniżenie kosztów. Jeżeli chodzi o ceny domów z gotowych elementów, to są one uzależnione głównie od wybranego projektu, metrażu, standardu wykończenia.

Dla przykładu za klasyczny „Dom z wizją” o metrażu ponad 160 metrów kwadratowych wykończony do standardu deweloperskiego zapłacisz od 319 000 złotych. Za dom z projektu Z177+ o kubaturze 345,29 m3 zapłacisz przynajmniej 313 150 złotych. Ceny domów z prefabrykatów sprawdzisz na naszej stronie – każdy projekt jest opatrzony odpowiednimi komentarzami.

Zalety domów z prefabrykatu są na tyle istotne, że często nie pozostawiają złudzeń co do tego, jaką technologię budowlaną wybrać. Nasi klienci chwalą sobie możliwość elastycznego dostosowania projektów do indywidualnych potrzeb, jak również wdrożenia rozwiązań mających pozytywny wpływ na finalną cenę domu z gotowych elementów. Zwracamy uwagę na fakt, że nie warto kierować się tylko kosztem postawienia nieruchomości. W dłużej perspektywie istotny będzie też koszt wykończenia budynku. Można go znacząco zmniejszyć, decydując się na budowanie z keramzytobetonu. Materiał wpływa również na kreowanie przyjemnego klimatu wnętrz, jest przyjazny dla ludzi.

PROJEKTY DOMÓW Z PREFABRYKATÓW

Przeglądając dostępne w naszej ofercie projekty domów z prefabrykatów, można się mocno zdziwić. Z zewnątrz te budynki niemal niczym nie różnią się od tych, budowanych w tradycyjnej technologii. To nie tylko kwestia estetyki czy sposobu wykończenia fasady, ale też parametrów cieplnych czy akustycznych, jakie udaje się uzyskać wewnątrz obiektów.

Domy z elementów gotowych mogą przybierać rozmaite formy oraz reprezentować różne style architektoniczne. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy gotowe projekty domów. Do wyboru są zarówno klasyczne piętrówki, jak i obiekty parterowe z dużą przestrzenią na jednym poziomie i garażem w bryle budynku. Częstym wyborem inwestorów jest dom z poddaszem użytkowym, które dzięki ociepleniu staje się przytulnym miejscem do wypoczynku.

Szukając idealnego projektu dla siebie, możesz zwrócić się w kierunku budownictwa tradycyjnego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś za kilka miesięcy nie mógł zamieszkać w nowoczesnej stodole. Duże przeszklenia, prosta bryła – takie cechy wpływają nie tylko na estetykę domu z prefabrykatów. Ceny tych mieszkań są atrakcyjne zarówno na etapie zakupu, jak i późniejszej eksploatacji. To zasługa m.in. energooszczędnych rozwiązań, które pozwalają na zmniejszenie kosztów ogrzewania czy klimatyzacji. W tej technologii możemy zrealizować dowolny projekt. Wystarczy, że prześlesz go nam do darmowej wyceny.

BUDOWAĆ CZY STAWIAĆ GOTOWY DOM?

Nasza odpowiedź jest zdecydowana i jednoznaczna – gotowe domy z prefabrykatów keramzytowych są znacznie szybsze w budowie, nie wymagają tylu skomplikowanych procedur czy czynności. Dzięki temu ich stawianie jest ekspresowe, a finalny wygląd czy parametry techniczne mocno zbliżone lub lepsze do tych oferowanych przez budownictwo tradycyjne.

Budowa domu modułowego to także oszczędność czasu. Szybkość budowy oraz łatwość wykończenia domu z prefabrykatów to powody, dla których dużo osób wybiera tę formę budowy domu. Szybsza budowa to krótszy czas do wprowadzenia się do gotowego domu. Szybciej więc będziesz mógł sprzedać mieszkanie, w którym obecnie mieszkasz i spłacić część kredytu. Nic dziwnego – nie każdy chce i może sobie pozwolić na wysokie raty ogromnego kredytu. Jeżeli będziesz potrzebował dofinansowania na zakup własnego domu, chętnie pomożemy Ci w przebrnięciu przez procedury bankowe.

Współpraca z nami nie ogranicza się bowiem wyłącznie do budowy. Oferujemy pomoc i doradztwo niemal na każdym etapie projektu, jakim jest własny dom.

DOMY Z ELEMENTÓW – DLA KOGO?

Budowa domów Śląsk to nasz specjalność, chociaż coraz częściej rozszerzamy swoją działalność. Klientami JW Budownictwo są inwestorzy z wielu miast Polski. Budujemy dla klientów indywidualnych i jednocześnie współpracujemy z deweloperami, a na koncie mamy też własne inwestycje. Z wykorzystaniem keramzytu można bowiem budować nie tylko obiekty mieszkaniowe jednorodzinne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować tę technologię również przy obiektach wielorodzinnych – szeregówkach i bliźniakach. Dla pełnego wykorzystania potencjału tej metody oferujemy też wznoszenie obiektów biurowych z keramzytu, a także prace naprawcze i renowacyjne.

DLACZEGO MY?

JW Budownictwo to firma o wieloletniej tradycji. Długa obecność na rynku, pozytywne opinie klientów współpracujących z nami, a także konkurencyjne ceny domów gotowych prefabrykowanych sprawiają, że jesteśmy partnerem inwestycyjnym godnym zaufania. Obejrzyj nasze dotychczasowe realizacje, zainspiruj się i przekonaj, że świadczymy usługi najlepszej jakości. Dodatkowo zapewniamy, że działamy uczciwie, udostępniamy jasne kosztorysy, a umowy są pozbawione niejasnych zapisów czy kruczków. Potwierdzeniem wszystkich atutów naszej marki są wystawione nam referencje. Z dumą prezentujemy je na naszej stronie!

Dom z gotowych elementow

Dom z gotowych elementów

Jesteś zainteresowany współpracą? Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie, napisz, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, jeżeli nie znalazłeś na nie odpowiedzi na stronie internetowej. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania terminów, ponieważ w szczycie sezonu kalendarz naszej ekipy jest mocno napięty. Zapraszamy!