Budowa domu Katowice to usługa, którą kierujemy do wszystkich osób chcących powierzyć budowę swojego wymarzonego domu specjalistom. Od ponad 15 lat spełniamy marzenia naszych Klientów, budując domy według indywidualnych i gotowych projektów. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 500 inwestycji budowlanych.

Możemy spełnić również Twoje marzenia i wybudować dla Ciebie dom – enklawę spokoju i cudownych wspomnień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowa budowa domu Śląsk – współpraca na najwyższym poziomie

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane Śląsk, co oznacza, że czuwamy nad każdym etapem realizacji. Nasza współpraca z Klientem opiera się na jasnej komunikacji i wsparciu ze strony naszych doświadczonych inżynierów. Dokładnie omawiamy zakres prac oraz indywidualnie podchodzimy do każdej inwestycji. Duże doświadczenie i wciąż pogłębiana wiedza z zakresu najnowszych technik budowlanych pozwala nam wprowadzać do projektów funkcjonalne rozwiązania oraz optymalizacje zmniejszające koszty budowy.

Co obejmuje budowa domu pod klucz Śląsk?

Kompleksowa budowa domu Śląsk obejmuje cały proces wraz z pomocą w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, poprzez podpięcie wszystkich instalacji sanitarnych i grzewczych, aż po położenie gładzi i otynkowanie fasady budynku oraz garażu. W razie takiej konieczności wprowadzamy do projektu korzystniejsze rozwiązania optymalizujące koszty. Doradzamy na każdym etapie budowy i wspieramy inwestorów swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Budowa domu pod klucz Śląsk – realizujemy projekty gotowe i indywidualne

Udostępniamy naszym Klientom gotowe projekty domów jednorodzinnych o różnej powierzchni i różnej liczbie kondygnacji z całkowitą wyceną prac remontowo-budowlanych. Są to funkcjonalne projekty zawierające przemyślany rozkład pomieszczeń, okien i drzwi. Budujemy również domy według indywidualnych projektów, na podstawie których przygotowujemy wycenę prac. Wspólnie z Klientem ustalamy datę zakończenia inwestycji.

Najnowsze technologie budowlane

Realizujemy zarówno inwestycje tradycyjne, jak i bazujące na nowoczesnych technikach budowlanych. Szczególnie polecamy energooszczędne i komfortowe domy z keramzytu Śląsk. Inwestycje w technologii prefabrykacji keramzytobetonowej realizujemy według projektów indywidualnych oraz gotowych znajdujących się w naszej bazie projektowej.

Kluczowymi zaletami budowy domów z keramzytu są:

  • krótszy czas budowy,
  • dokładność realizacji,
  • gładkie ściany bez konieczności kładzenia tynków,
  • dodatkowa powierzchnia domu wynikająca z mniejszej grubości ścian,
  • gotowość ścian pod instalację bez konieczności bruzdowania.

Również w przypadku budowy domu z keramzytu oferujemy pełną wycenę prac i specjalistyczne wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Budowa domu pod klucz Śląsk, zapraszamy do kontaktu

Wszystkie osoby zainteresowane kompleksową budową domu z profesjonalnym doradztwem i wsparciem inżynierów, zapraszamy do kontaktu. W naszym portfolio usługowym znajduje się budowa domów Śląsk oraz domy pod klucz Częstochowa.