Firma budowlana niedaleko Wrocławia

JW Budownictwo to firma z siedzibą w Katowicach, która swoim zasięgiem obejmuje również Wrocław i inne miejscowości zlokalizowane na terenie m.in. Śląska oraz Dolnego Śląska. Dojeżdżamy do inwestorów z wielu miast w Polsce — tam, gdzie znajdują się osoby chętne zamieszkać we własnym domu z prefabrykatów, szukające godnej zaufania firmy budowlanej.

Usługi budowlane Wrocław i okolice, świadczone przez naszą firmę budowlaną są bardzo szerokie. Podejmujemy się różnego rodzaju realizacji, które przeprowadzamy terminowo, uczciwie i w atrakcyjnych cenach. Na pewno nie będziesz rozczarowany, decydując się na współpracę z nami. Jako firma budowlana Wrocław stawiamy na sprawną, dwukierunkową komunikację – chętnie wsłuchujemy się w Twoje pomysły i potrzeby, konfrontując je z naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Możesz liczyć na:

 • merytoryczne wsparcie i rady
 • gotowe projekty domów, czyli dostęp do bogatej bazy projektów (realizujemy też budowy na podstawie projektu, który nam dostarczysz),
 • pomoc na każdym etapie inwestycji – od załatwienia formalności, w tym pozwoleń, aż po oficjalny odbiór budynku,
 • kompleksową realizację całej inwestycji do standardu deweloperskiego.

Dowiedz się, jak pracuje firma ogólnobudowlana we Wrocławiu, jaki zakres usług świadczy, jakie są nasze referencje wystawione przez dotychczasowych klientów, a także, dlaczego warto budować z keramzytu

USŁUGI BUDOWLANE JW BUDOWNICTWO

Głównym profilem naszej działalności są usługi budowlane we Wrocławiu i innych polskich miastach. Naszą specjalizacją jest stawianie obiektów z prefabrykatów. W tym celu korzystamy z keramzytobetonu – materiałów o bardzo dobrych parametrach technicznych.

Firma budowlana niedaleko Wroclawia

Nasza firma budowlana Wrocław ma na swoim koncie wiele udanych realizacji. Wśród nich są:

 • domy jednorodzinne parterowe i piętrowe,
 • obiekty wielorodzinne – szeregówki i bliźniaki,
 • obiekty użyteczności publicznej oraz biurowe.

Nasza firma ogólnobudowlana Wrocław, oprócz budowania świadczy też usługi remontowe.

BUDOWA DOMÓW Z KERAMZYTU

Specjalizujemy się w budowie domów z keramzytu. Korzystamy z tego naturalnego i ekologicznego materiału, mając na uwadze troskę o dobro przyszłych mieszkańców oraz środowiska.

Keramzyt to wypalone kuleczki gliny, które pozwalają na tworzenie gotowych elementów konstrukcyjnych. Ściany wykonane z tego materiału odznaczają się bardzo dobrymi parametrami akustycznymi oraz izolacyjnymi, kreując mikroklimat podobny do tego, panującego w obiektach murowanych.

Firma budowlana niedaleko Wroclawia

Domy z keramzytu Śląsk powstają w wielu miejscach. Jako dobra firma budowlana Wrocław, cenimy sobie tę technologię budowlaną ze względu na:

 • brak jakichkolwiek ograniczeń w zakresie tworzenia i osadzania gotowych modułów,
 • krótki czas realizacji inwestycji,
 • możliwość uzyskania bardzo dobrych parametrów technicznych i przyjemnego suchego mikroklimatu, bez ryzyka zajścia procesów gnilnych czy zagrzybienia będącego efektem wilgoci osadzającej się na ścianach,
 • brak etapów mokrych, co sprawia, że cała inwestycja nie jest uzależniona od czynników atmosferycznych.

Budowa domów Śląsk wykonana przez naszą firmę budowlaną nie jest długa. Nasza firma budowlana potrzebuje około 4 miesięcy, aby postawić dom parterowy ze stropem drewnianym i pół roku na postawienie domu z poddaszem użytkowym lub piętrowy. Ostateczny czas realizacji, jak również jej koszt zależy od wybranego projektu i standardu wykończenia. Skontaktuj się, aby poznać szczegóły tej oferty!

DOSTĘPNE PROJEKTY

Budowa domów z keramzytu odbywa się na podstawie wcześniej opracowanego indywidualnie lub zakupionego projektu. W naszej bazie znajduje się wiele nowoczesnych propozycji, które różnią się stylem wykończenia, metrażem oraz innymi detalami. Duży wybór propozycji, a także galeria ukazująca nasze dotychczasowe realizacje na pewno zainspirują Cię przed budową własnego domu. Polecamy szczególnie:

 • „Dom z wizją” – elegancka nieruchomość dostępna w wersji standardowej lub pomniejszonej. Cechuje się nowoczesnymi elementami oraz tradycyjnymi rozwiązaniami. Świetnie łączy w sobie design z funkcjonalnością. Na powierzchni około 160 metrów kwadratowych można swobodnie rozplanować przestrzeń dla rodziny, dzieląc ją na miejsce do pracy, odpoczynku, zabawy i nauki.
 • „Nowoczesny” – architektura tego obiektu przykuwa wzrok prostą, minimalistyczną bryłą. Geometryczna forma to coś, co pozwala na szybki i stosunkowo tanie wybudowanie domu z keramzytu. Brak załamań, spadzistych dachów, dekorów czy balkonów czyni ją ekspresową w realizacji i niezwykle piękną w odbiorze. Swoboda aranżacji wnętrz na ponad 100 metrach kwadratowych daje inwestorowi wiele możliwości na etapie wykończenia pod klucz.
 • „Dom z klimatem” – tradycyjne budownictwo w nowoczesnym wydaniu. Ten projekt zachwyci osoby lubujące się w klimatycznych domach z charakterem. Mamy tu do czynienia z przestrzenią użytkową wynoszącą ponad 135 metrów kwadratowych – po wyjściu naszej ekipy będzie ona przygotowana do dalszych prac wykończeniowych,
 • „Dom z melodią” – ten klimatyczny budynek zachwyca prostą formą i połączeniem czarnej elewacji z drewnianymi dekorami. Na niecałych 100 metrach może zamieszkać singiel, para lub rodzina. Dom jest nie tylko piękny i funkcjonalny, ale też ekonomiczny w późniejszej eksploatacji,
 • „Dom na miarę” – to nowoczesna propozycja, w której główną rolę gra biel, kamień i szkło. Kameralny budynek zapewnia przestrzeń do pracy, wypoczynku i zabawy – zachwyca przemyślanym układem wnętrz, który, na prośbę inwestora, można zmodyfikować,
 • „Optymalny” – to kolejna z propozycji architektów marki JW Budownictwo. Dla osób, które lubią nowoczesne budownictwo i szukają niebanalnego pomysłu na dom z keramzytu powstała ten nietuzinkowy projekt z poddaszem użytkowym. Dom wygląda elegancko z zewnątrz, a w środku jest wykończony do stanu deweloperskiego,
 • „Dom z senioratką” – Twoim marzeniem jest niewielki domek, który zapewni komfortową przestrzeń dla wszystkich domowników? Połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem to właśnie ten autorski projekt naszej marki. Godny rozważenia!
 • „Z7” – dom wielkości mieszkania? Czemu nie! Budowa tego budynku o powierzchni 82 metry kwadratowe może zamknąć się w cenie 258 400,00 zł netto! Wybierz go, jeżeli zależy Ci na przytulnej nieruchomości, którą wybudujemy niskim kosztem,
 • „Z216+” – idealny dom dla rodziny. Poddasze użytkowe, okna dachowe, balkon. Przestrzeń do życia dla rodziców i dzieci, par, singli lub seniorów. Każdy pragnący komfortu i własnego miejsca na ziemi odnajdzie tutaj coś dla siebie!
 • „JW Nierozłączny” – planujesz mieszkanie z przyjaciółmi lub rodziną? A może część domu chcesz przygotować na sprzedaż? Projekt tego bliźniaka odpowie na Twoje potrzeby. Obiekt składa się z dwóch segmentów – jest nowoczesny i niezwykle elegancki.

Duże firmy budowlane Wrocław nigdy nie działają bez planu. Nasza firma budowlana Wrocław przed przystąpieniem do pracy przygotowuje projekt i kosztorys, często też bazuje na Twoich pomysłach. Celem jest maksymalnie ergonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a także stworzenie miejsca przyjaznego dla wszystkich domowników, komfortowego, sprzyjającego relaksowi i budowaniu prywatności. Stąd taki duży wybór projektów, jak również nasza gotowość do budowy domów na podstawie dostarczonych nam rysów od architektów.

DOBRA EKIPA BUDOWLANA

Rozumiemy, jak ważne dla powodzenia całej inwestycji jest zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej. Duże firmy budowlane Wrocław, takie jak JW Budownictwo od lat budują swoją pozycję m.in. we Wrocławiu. Firma budowlana, którą stworzyliśmy i stale rozwijamy ma na swoim koncie już wiele zakończonych sukcesem realizacji. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług są:

 • referencje, jakie otrzymaliśmy od klientów,
 • pozytywne opinie na temat współpracy z nami,
 • dotychczasowe realizacje, które obejrzysz w galerii zdjęć.

Budowa domów Wrocław opiera się na projektach własnych, katalogowych, indywidualnych. Zawsze staramy się podejść indywidualnie do danej inwestycji, a zleceniodawcom zasugerować szereg praktycznych rozwiązań. Sam decydujesz o materiałach stosowanych przy budowie lub remoncie, standardzie wykończenia czy wreszcie pozostałych aspektach. Jako dobra firma budowlana Wrocław, stawiamy na jasną komunikację i jasne definiowanie oczekiwań.

Firmy budowlane Wrocław i okolice pomagają klientom w przebrnięciu przez każdy etap inwestycji. Zatrudniając nas, masz pewność, że wzniesiemy dom do stanu deweloperskiego, przygotowując go do wejścia kolejnych ekip – remontujących i wykańczających wnętrza.

Proponujemy systemy, które odznaczają się wysoką jakością. Sprawdzone technologie, dobrej klasy materiały, techniki doskonale od lat – to wszystko sprawia, że wznoszone obiekty są nowoczesne, energooszczędne, zapewniające optymalny komfort termiczny użytkownikom. Szczegółowe informacje na temat współpracy, jej zakresu oraz możliwości uzyskasz, kontaktując się ze specjalistami z naszej firmy budowlanej. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska i nie tylko.

FIRMA BUDOWLANA Z DOLNEGO ŚLĄSKA

Zastanawiasz się jakie firmy budowlane Wrocław działają szybko i sprawnie? Firmy budowlane Wrocław i okolice mają wiele do zaoferowania. Jednak nasza firma budowlana jako jedna z nielicznych sięga po ekologiczne technologie, takie jak keramzyt. Ten prefabrykat pozwala na swobodną aranżację nieruchomości w stylu klasycznym lub modernistycznym, a zarazem daje szerokie możliwości wykorzystania w budownictwie współczesnym. Z jego wykorzystaniem budujemy domy jedno- i wielorodzinne, a także obiekty biurowe.

Zajmujemy się także renowacjami. Powierzając nam odnowienie elewacji w obiekcie o nietuzinkowym charakterze, możesz liczyć na to, że zachowamy jego pierwotny charakter.

Który etap inwestycji jest najtrudniejszy? Poszukiwanie działki, wybór projektu, a może znalezienie godnej zaufania firmy budowlanej? Firmy budowlane Dolny Śląsk mają różną ofertę, ale nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z JW Budownictwo zyskasz osobistych doradców i zaangażowanych w swoją pracę fachowców, którzy zrealizują każdą budowę terminowo, w konkurencyjnej cenie.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie, poznać wycenę i kosztorys, obejrzeć dostępne projekty i uzyskać więcej informacji na temat technologii, jaką się posługujemy. Zapraszamy do rezerwacji terminów – im szybciej zaczniemy pracę, tym większa szansa na to, że już za kilkanaście tygodni zamieszasz w domu swoich marzeń! JW Budownictwo to firma budowlana, która pomaga realizować cele i plany. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w jednym z najważniejszych przedsięwzięć w Twoim życiu.